4 -5 CZERWCA GABINET I REJESTRACJA BĘDĄ ZAMKNIĘTE PROSZĘ PAMIĘTAĆ ŻE WIZYTY ZAREJESTROWANE NA PÓŹNIEJSZE TERMINY MOŻNA ODWOŁAĆ SMS,OWO : 690 922 230
PONOWNE OTWARCIE GABINETU Szanowni Państwo! Informujemy, że wznawiamy przyjmowanie pacjentów od dnia 05.05.2020. Ortopedzi którzy przyjmują w gabinecie Ortim to kadra szpitala MSWiA…
LISTOPAD DNI WOLNE GABINET I REJESTRACJA SĄ ZAMKNIĘTE 10 oraz 11 LISTOPADA Proszę pamiętać że wizyty zarejestrowane na późniejsze terminy można u nas…