PONOWNE OTWARCIE GABINETU

  • Opublikowano: 4 maj 2020
  • Przez:

Szanowni Państwo!

Informujemy, że wznawiamy przyjmowanie pacjentów od dnia 05.05.2020.

Ortopedzi którzy przyjmują w gabinecie Ortim to kadra szpitala MSWiA . Szpital ten został przekształcony na jednoimienny szpital zakaźny, który obejmuje opieką osoby z podejrzeniem zakażenia lub chorobą COVID-19. Nasi lekarze pozostają w gotowości niesienia pomocy pacjentom ortopedycznym w danym szpitalu.

 

Zwracamy uwagę, iż wizyty muszą przebiegać z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

* Pacjent przebywający w gabinecie musi mieć zasłonięte usta i nos (maseczka).
* Obowiązkowo dezynfekujemy ręce przy wejściu do gabinetu.
* Prosimy o przybycie na wyznaczoną godzinę, aby uniknąć gromadzenia się osób w poczekalni.

Przedstawiamy listę pytań, na które należy odpowiedzieć umawiając się na wizytę. Jeśli na jedno lub więcej pytań odpowiedź brzmi TAK, pacjent nie może zostać przyjęty.
1. Czy w okresie ostatnich 14 dni przebywał(a) Pan(i)/ dziecko/podopieczny/któryś z domowników, za granicą w rejonach transmisji koronawirusa? (lista krajów publikowana codziennie na stronie www.gis.gov.pl)
2. Czy w okresie ostatnich 14 dni miał(a) Pan(i) kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie wirusem SARS CoV-2?
3. Czy w okresie ostatnich 14 dni miał(a) Pan(i) kontakt z osobą, która przebywała w rejonach transmisji koronawirusa? (lista krajów publikowana codziennie na stronie www.gis.gov.pl)
4. Czy Pan(i) dziecko/podopieczny lub ktoś z Państwa domowników jest obecnie objęty nadzorem epidemiologicznym (kwarantanna)?
5. Czy obecnie występują u Pana(i) lub któregoś z domowników objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe)?
6. Czy obecnie lub w ostatnich dwóch tygodniach występują, występowały w/w objawy u kogoś z domowników?